Projekt Ekonom

Příručka dobré praxe

Metodická příručka je výsledkem dvouletého projektu EKONOM – nové formy výuky ekonomických odborných předmětu (CZ.1.07/1.1.00/14.0170).  Hlavním clem projektu bylo zavedení projektové výuky, jako nové výukové metody, do výuky ekonomických odborných předmětů. Na jednotlivých stránkách bychom Vám rádi předali naše zkušenosti s přípravou společných projektů a projektových úkolů a s jejich pilotním testováním během výuky. Provedeme Vás všemi metodickými výukovými dokumenty, které jsme společně pro každý společný projekt a projektový úkol vytvořili.

Pokud budete chtít, pomůže Vám projektová výuka zatraktivnit výuku Vašeho předmětu a zvýšit tak zájem žáků. Záleží jenom na Vás.

V metodické příručce najdete doporučení jak správně projektovou výuku zavádět na Vaší škole, jak motivovat sebe, svoje kolegy a především pak studenty, jak pracovat a využívat vytvořené projektové úkoly a společné projekty.

Metodická příručka pro pedagogy středních škol

© Projekt Ekonom 2013

Projekty

Developed by: ROXNET Redakční systém FLYNN :: Optimalizováno pro prohlížeče: Internet Explorer 7++, Mozilla Firefox 3.6, Opera 10, Google Chrome